„Skarpety i rękawiczki dla bezdomnych”

Utworzono dnia 12.12.2019

Ruszamy z I edycją akcji charytatywnej, która ma na celu pomoc bezdomnym we Włocławku. Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bądkowie zachęca do wzięcia udziału w akcji „Skarpety i rękawiczki dla bezdomnych”. Akcja ma na celu pomoc bezdomnym we Włocławku. Zebrane nowe, ciepłe i w różnych rozmiarach (dla dorosłych kobiet i mężczyzn) skarpety i rękawiczki, zostaną przekazane osobom bezdomnym w paczkach świątecznych, w czasie wigilii organizowanej przez siostry zakonne. To pierwsza edycja akcji, ale wierzymy, że nie ostatnia.

Dary dla bezdomnych będzie można zostawiać w sali nr 1, 7 i 14. Zbiórka trwa do 16 grudnia 2019 r. Zachęcamy do dzielenia się dobrem z potrzebującymi nie tylko w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Z góry dziękujemy za pomoc potrzebującym i każdą przeniesioną rzecz. Liczymy na Wasze zaangażowanie i dobre serca. (E.Ż., M.S., L.B., Ł.N.)