O zdrowiu

Utworzono dnia 08.10.2019

Dnia 27.04.2000 roku odbył się apel z okazji Miesiąca Kultury Zdrowotnej. Uczestniczyli w nim wychowawcy klas I gimnazjum i gimnazjaliści.

Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy Ic. Jako pierwszy zabrał głos Dawid Dąbek. Przedstawił on referat na temat zdrowego trybu życia. Następnie widzowie obejrzeli inscenizację pod tytułem Żyjmy zdrowo". Aktorzy otrzymali gromkie brawa. Po części artystycznej uczniowie wzięli udział w konkursach przygotowanych przez nauczycielkę j. polskiego - panią A. Przywitowską.

Największym zainteresowaniem cieszył się quiz wiedzowy. Zwycięzcy poszczególnych konkursów mieli powody do zadowolenia, otrzymali bowiem atrakcyjne nagrody. Publiczność bawiła się wesoło. Potwierdziło się znane powiedzenie Z zabawy nauka". Zwolennicy tańca mogli wesoło pląsać przy młodzieżowej muzyce. Gospodarze uroczystości przygotowali bowiem udaną dyskotekę. Czekamy na dalsze tak ciekawe imprezy szkolne. (Monika Dondalska Ic)