Konkurs piosenki biesiadnej

Utworzono dnia 03.11.2019

14 i 15 maja 2002 r. uczniowie trzech klas gimnazjum pisali egzaminy do szkół średnich. W tym czasie klasy I, II z pomocą nauczycieli uprzyjemniły sobie wolny czas.

Pierwszym dniu zorganizowaliśmy imprezę biesiadna. Każda klasa musiała wylosować piosenkę, a później ją zaśpiewać. Było przy tym dużo śmiechu, ale i zabawy. Wygrała klasa II a (składająca się z nauczycieli), gdyż to właśnie ten występ oklaskiwaliśmy najgłośniej. Żeby wszystkim klasom dobrze się śpiewało przed wykonaniem urządziliśmy grilla.

Odpowiedzialnym za to był ks. Jan Dominowski, któremu za wszystko dziękujemy. Ten wspaniały zakończyliśmy meczem piłki nożnej, pomiędzy klasami.

15 maja był dniem sportu i rekreacji, ale również rywalizacji. Pierwszą konkurencją był rzut jajkiem na odległość. Wiele z nich wylądowało na głowach zawodników – nie mogliśmy powstrzymać się od śmiechu. Potem odbyły się zawody skoku wzwyż. W sali informatycznej czekały na nas zmagania z grami komputerowym.

Nauczycielami odpowiedzialnymi za tą konkurencję był Andrzej Kuczyński i pan Janusz Graczyk. Świetnie się przy tym bawiliśmy i żałowaliśmy, że trwało to tak krótko. Monika Hofman Kl. IIa