Wieczór poezji

Utworzono dnia 24.11.2021

04.03.2003r. kółko polonistyczne zorganizowało wieczór poezji, w cyklu imprez organizowanych na temat patrona szko?y. Wieczór poezji przygotowali: p. Beata Wyborska, p. Maria Wierzchowska i klasy IIIa i IIIb.

Do przedstawienie użyto rekwizytów takich jak: mapa Kujaw, piękne stroje kujawskie i galowe, stoliki, a po boku piękne pejzaże przedstawiające naszą krainę. Na stolikach zapalono świece. To właśnie przy nich odbyła się wspaniała recytacja pięknych wierszy, które przeplatane były muzyką Chopina i pieśniami kujawskimi.

Według mnie takie poranki powinny odbywać się częściej. Trochę szkoda, że było mało strojów kujawskich. Jednak w naszej szkole od dawna nie panował taki nastrój. Na sali panowała cisza, jakiej jeszcze nie było w naszej szkole.