SUPER SUPER SUPER WIADOMOŚĆ

Utworzono dnia 29.11.2019

Dotarła do nas szczęśliwa widomość Nasza szkoła zakwalifikowała się do drugiej tury konkursu ogłoszonego przez gazetę Super Express. Znaleźliśmy się wśród piętnastu gimnazjów z całej Polski. To jeszcze nie koniec emocjonujących zmagań. Laureaci już powinni zacząć przygotowania do drugiego etapu, a do wygrania są wspaniałe nagrody.

Już rusza drugi etap konkursu Super Szkoła!

Patronat nad konkursem "Super Szkoła" objęła pani prezydentowa Maria Kaczyńska.

Gratulujemy zwycięzcom pierwszego etapu. Rywalizacja była wyjątkowo zacięta. Przyszło aż kilka tysięcy zgłoszeń, spośród nich wyłoniliśmy 45 najlepszych szkół.

To nie koniec emocjonujących zmagań. Laureaci już powinni zacząć przygotowania do drugiego etapu, bo zapowiada się ostra konkurencja. Przypominamy uczestnikom zasady.

Szkoły podstawowe mają przygotować projekt gazetki szkolnej, gimnazja wywiad z lokalną osobowością, a licea fotoreportaż. Nasi stali Czytelnicy nie powinni mieć problemu z zadaniem, bo we wcześniejszych numerach swoich wskazówek udzielili wam eksperci.

Termin nadsyłania prac mija już 15 kwietnia 2008 roku (zadecyduje data stempla pocztowego). Do pracy konkursowej musi być dołączona opinia kuratora oświaty.

Gazetkę, wywiad i fotoreportaż będzie oceniać specjalnie powołane jury. Zasiądą w nim znane osobowości: słynny bokser Przemysław Saleta (40 l.), aktorka Joanna Jabłczyńska (22 l.) i prezenter Tomasz Zubilewicz (46 l.) oraz przedstawiciele naszej redakcji i sponsora. Jurorzy wyłonią 3 najlepsze prace. Będą zwracać uwagę przede wszystkim na kreatywność, oryginalność i profesjonalizm.

Jest o co walczyć. Każda ze zwycięskich szkół otrzyma tytuł Super Szkoły oraz wyposażenie wybranej pracowni - filmowej (ekran, projektor, 2 kamery cyfrowe, zestaw kina domowego i filmy na DVD), fotograficznej (3 aparaty cyfrowe lustrzanki, 3 pamięci memory stick flash, 2 stanowiska komputerowe, drukarka i oprogramowanie) lub biblioteki multimedialnej (lektury książkowe, encyklopedie multimedialne, słowniki, kursy językowe, repetytoria i 2 stanowiska multimedialne). Każda wartości 18 tys. zł!

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.superszkola.superexpress.pl