Po nagrody do Warszawy

Utworzono dnia 29.11.2019

W środę, 15 czerwca 2011 r. w Centrum Olimpijskim PKOl im. Jana Pawła II w Warszawie odbyła się bardzo miła uroczystość podsumowania wyników i wręczenia nagród laureatom już 21 Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania olimpijskie. W tym roku na konkurs ten nadesłano aż 302 opowiadania - 146 ze szkół podstawowych oraz 156 z gimnazjów. Nargrodzone zostały nasze dwie uczennice Katarzyna Krępeć, Andżelika Szafrańska i ich opiekunka nauczycielka Halina Dondalska.

Nagrody, ufundowane przez organizatorów, wręczali młodym mistrzom pióra: 7-krotna medalistka olimpijska w LA, członkini MKOl, wiceprezes PKOl - Irena Szewińska, mistrz olimpijski z Barcelony w 5-boju nowoczesnym - Dariusz Goździak oraz Tadeusz Rożej z Ministerstwa Sportu i Turystyki.