Na Olimpijskim Szlaku II

Utworzono dnia 15.11.2019

18. 06. 2013r. w naszej szkole odbył się finał II edycji projektu edukacyjnego ,,Na olimpijskim szlaku" realizowanego przez uczennice klasy IIb - Annę Golenia, Magdalenę Mikołajewską, Justynę Wienconek oraz Weronikę Kotowską, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pana Zdzisława Etynkowskiego.

Finalistkami były: Aleksandra Krajewska (IIIb), Martyna Pawlak (Ic), Andżelika Szafrańska (IIIa), Monika Wyrzykowska (IIIa) oraz Weronika Kwiatkowska, która z powodu problemów zdrowotnych nie mogła wziąć udziału w finale. Cała uroczystość rozpoczęła się od krótkiej scenki przygotowanej przez organizatorów, która wprowadziła wszystkich obecnych w typowo grecki nastrój. Następnie przeszliśmy do części sprawdzającej poziom wiedzy uczennic, gdzie zostało zadanych kolejno pięć pytań od najłatwiejszego do najtrudniejszego. Zwycięzcą została uczennica klasy IIIa Andżelika Szafrańska, która nie tylko otrzymała pamiątkowy dyplom, ale dodatkowo ocenę celującą z wychowania fizycznego. Na podium znalazły się również: Aleksandra Krajewska oraz Martyna Pawlak.

Celem tego projektu było poszerzenie wiedzy z zakresu olimpijskiego na terenie naszej placówki - mamy nadzieję, że cel został osiągnięty. Gratulujemy finalistom dotarcia do tak wysokiego etapu i życzymy dalszych sukcesów! (Organizatorzy)