Najlepsi czytelnicy 2013/2014

Utworzono dnia 21.11.2019

Wyniki całorocznego konkursu na „Najlepszego Czytelnika” Karolina Bergunda z klasy IIa uzyskała tytuł Najlepszego Czytelnika w roku szkolnym 2013/2014. Łącznie przeczytała 70 książek. Kolejne miejsca zajęli następujący uczniowie: Danielewska Andżelika kl. IIc 50 książek; Chojnacka Justyna kl. IIIa 48 książek; Roszak Joanna kl. IIIa 48 książek; Danielak Adrian kl. IIIb 41 książek; Bielicki Michał kl. IIIa 40 książek; Ćwiklińska Rozalia kl. Ib 40 książek.

Wyniki całorocznego konkursu na „Najlepiej Czytającą Klasę”. Kryterium wyboru była średnia przeczytanych książek przypadająca na 1 ucznia w klasie.

1. Miejsce kl. IIc – 11,4
  2. Miejsce kl. IIIa – 10,8
  3. Miejsce kl. Ib – 10,3

Monteskiusz powiedział: „Książki są jak towarzystwo, które człowiek sobie dobiera”. Czytelnikom i przyjaciołom książek życzymy samych dobrych wyborów podczas wakacyjnej lektury.