Kolejny sukces Heleny Podlewskiej

Utworzono dnia 12.11.2019

W poniedziałek (20 czerwca) w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych miała miejsce uroczystość podsumowania Wojewódzkiego Konkursu „Dzieje się w kujawsko-pomorskim”. Konkurs był objęty Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Piotra Całbeckiego i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Konkurs dotyczył wpływu środków z Unii Europejskiej na zmiany w zamieszkiwanej przez ucznia miejscowości i gminie. Z 4 prac przygotowanych przez naszych uczniów, do Finału Wojewódzkiego zakwalifikowała się praca Helenki Podlewskiej – której komisja konkursowa przyznała II miejsce. Gratulacje dla Helenki, tym bardziej że już jej czwarty sukces w konkursach historycznych w tym roku, a podziękowania dla pana Andrzeja Podlewskiego za dowiezienie nas na uroczystość do Bydgoszczy. (JN)