Młode Przedsiębiorcze - z certyfikatem

Utworzono dnia 12.11.2019

Przez pół roku siódemka uczennic klas drugich realizowała ogólnopolski internetowy program przedsiębiorczości: „Młodzi przedsiębiorczy”, którego organizatorem jest Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie. Uczestniczki projektu musiały zrealizować 5 problemowych modułów dotyczących założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, sporządzić z realizacji raporty i wysyłać je elektronicznie do organizatora do akceptacji. W trakcie projektu dziewczyny miały możliwość poznania nowoczesnych metod zdobywania wiedzy uczestnicząc w webinarium i w lekcji prowadzonej on-line. Warto nadmienić, że warunkiem przystąpienia do tego projektu było… uczestnictwo opiekuna zespołu w podobnym programie dla nauczycieli. Wszyscy spisali się doskonale – opiekun i cała siódemka dziewczyn otrzymali certyfikaty uczestnictwa i zaliczenia programu kursu internetowego Młodzi Przedsiębiorczy. Uczniowskim koordynatorem programu była Iza Danielewska – należą się jej wielkie słowa uznania za dopilnowanie wszystkich terminów, wykonania zadań i raportów. W jej zespole tego jak zostać przedsiębiorcą uczyły się: Karina Cichowlas, Natalia Wilińska, Patrycja Drążkiewicz, Justyna Walczak, Kinga Pawlak i Karolina Jasińska. (JN)