AKTUALNOŚCI:

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej szkole

Utworzono dnia 15.07.2019

Dzień 20 września jest Ogólnopolskim Dniem Przedszkolaka. W naszej szkole również obchodziły ten dzień dzieci z oddziałów przedszkolnych i przedszkola. Dzięki przychylności rodziców przedszkolaki miały zorganizowany słodki poczęstunek. Pod opieką swoich pań odbyły się gry i zabawy w salach, połączone z malowaniem twarzy.

Oficjalne spotkanie odbyło się na boisku szkolnym. Tam wszystkie dzieci odśpiewały piosenkę „Przedszkole drugi dom” i otrzymały odznaki „Dzień Przedszkolaka 2018”. Dodatkową atrakcją były pląsy z animatorkami z „Klaunolandii”. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, puszczanie baniek i balony dla dzieci w różnych kształtach.

Składamy podziękowania wszystkim rodzicom i nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowania do tej uroczystości. Dzięki temu wszystkie przedszkolaki bawiły się w dniu swojego święta w miłej atmosferze.(ASz)

Elektroniczny dziennik w naszej szkole

Utworzono dnia 15.07.2019

Z dniem 14 września rodzice uczniów naszej szkoły mogą korzystać z dziennika elektronicznego. Rodzice otrzymują możliwość bieżącej kontroli ocen i frekwencji swojego dziecka i wielu innych funkcji, które będą udostępniane z biegiem czasu.(dyr.)

Jeżeli chcesz się zalogować kliknij na znaczek poniżej.

Prezentacja

Więcej informacji. Najczęściej zadawane pytania.

Spotkanie z rodzicami

Utworzono dnia 15.07.2019

Zapraszamy rodziców naszych uczniów w dniu 13.09.2018r.(czwartek), na pierwsze w tym roku szkolnym (2018/2019) spotkanie.

Porządek spotkania:

godz. 16.30 spotkanie ogólne (sala gimnastyczna)

godz. 17.00 spotkanie wychowawców z rodzicami w klasach

W trosce o bezpieczeństwo

Utworzono dnia 15.07.2019

Na przejściu dla pieszych przy naszej szkole, w dniu 6 września rozpoczął pracę kontroler ruchu drogowego nadzorujący przejścia dla pieszych, popularnie nazywany "Stopkiem". Początkowo będzie dbał o bezpieczeństwo w czasie trzech pierwszych i ostatnich przerw. Mamy nadzieję, że wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa naszych uczniów i innych uczestników ruchu drogowego. Jednocześnie zwracamy się do wszystkich uczniów o korzystanie z przejścia dla pieszych koło szkoły, które stało się bezpieczniejsze.(dyr)

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty

Utworzono dnia 15.07.2019

Życzenia radosnego, ale i pracowitego czasu spędzonego w szkole usłyszeli uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2018/2019.