Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI z przyrody

Utworzono dnia 25.10.2021

Uczniowie klas czwartych wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI z przyrody. Zakres tematyczny – PANDA obejmował następujące zagadnienia: 1. Pogoda, składniki pogody, obserwacje pogody. 2. Ja i moje ciało. 3. Ja i moje otoczenie. 4. Środowisko przyrodnicze najbliższej okolicy. 5. Środowisko antropogeniczne i krajobraz najbliższej okolicy szkoły.

W województwie kujawsko-pomorskim udział w konkursie z przyrody brało 280 uczniów klas czwartych, w tym 14 osób z naszej szkoły. Na dyplom wyróżnienia zapracowali sobie uczniowie klasy 4b: Oliwia Moraczewska zajmując 7 miejsce;  Adam Piotrowski zajmując 9 miejsce.

Pozostali uczniowie uzyskali Dyplomy Uznania: Julia Chmielewska klasa 4a, Szymon Andrusiak klasa 4b, Nikola Ciesielska klasa 4b, Aleksandra Lasota klasa 4b, Kajetan Grzegórski klasa 4b, Aleksandra Matuszewska klasa 4a, Oliwia Ochocińska klasa 4b, Filip Balcerak klasa 4b, Filip Cichała klasa 4b, Maja Reszyc klasa 4b, Julia Małkowska klasa 4b, Tomasz Hyży klasa 4b, Bartosz Malinowski kl. 4a, Jakub Majewski kl. 4a

Wszystkim uczestnikom dziękuję za podjęty trud przygotowań do konkursu na dodatkowych zajęciach „Szkolnego Koła Miłośników Przyrody” oraz gratuluję otrzymanych wyników, zachęcając do udziału w konkursach przedmiotowych w następnych latach. (A.D.)