231 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Utworzono dnia 17.05.2022

W tym roku obchodziliśmy już 231 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Chcąc przybliżyć uczniom naszej szkoły oraz mieszkańcom gminy Bądkowo to ważne wydarzenie z historii naszego kraju, kilkoro uczniów z klas III-VI przygotowało montaż słowno-muzyczny pod kierunkiem pań: Beaty Wyborskiej, Izabeli Lewandowskiej-Paliwody oraz Natalii Krzesiak. Piękne dekoracje to zasługa pani Aleksandry Szkudlarek.

Uroczysty apel był wspaniałą okazją do refleksji nad dawnymi wydarzeniami i dowodem pamięci o przodkach, którzy pragnęli ocalić kraj przed upadkiem. Była to także sprzyjająca okoliczność do pielęgnowania patriotyzmu wśród uczniów naszej szkoły.

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom naszych młodych aktorów, którzy zadbali o piękne stroje dla swoich pociech. (N.K.)

231 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Utworzono dnia 17.05.2022, 10:10