BABCI I DZIADKA – PRZYZNAĆ TO TRZEBA – KAŻDEMU DZIECKU W ŻYCIU POTRZEBA!

Utworzono dnia 08.03.2022

Babcia i dziadek to wielki skarb dla wnuków, to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. W naszej szkole uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka są tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez szkolnych. W tym roku, podobnie jak to miało miejsce w roku ubiegłym, uroczystość miała charakter zdalny, bo ze względu na pandemię obchodzenie tego święta w sposób tradycyjny było niemożliwe.

Uczniowie klas trzecich z pomocą nauczycieli przygotowali montaż słowno-muzyczny. Dzieci, poprzez wiersze i piosenki wyraziły kochanym Babciom i Dziadkom swoją miłość do nich oraz podziękowały za trud włożony w wychowanie.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszelkiego dobra oraz codziennej szczęśliwości. Cudownie z wnukami spędzajcie czas i zdrowie niech nigdy nie opuszcza Was. (M.A, D.W.)