BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 20.04.2022

Dnia 24.03.2022r w przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było spotkać m.in. wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana oraz Batmana. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Nie brakowało radości, uśmiechu i karnawałowych szaleństw.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólnie spędzone chwile przyniosły wiele pozytywnych wrażeń  naszym wychowankom. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci udały się na słodki poczęstunek. Dzień ten przypadł w „Tłusty Czwartek”, więc zgodnie z tradycją, każdy powinien zjeść chociaż jednego pączka. Nasze przedszkolaki również zajadały się tym przysmakiem. Pączusie były pyszne, co można było zauważyć na uśmiechniętych buziach naszych łasuchów. (J.D.)

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 20.04.2022, 11:48