Drodzy Rodzice i Uczniowie

Utworzono dnia 23.03.2020

Pamiętajcie o bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich. Stosujcie się do wszystkich zasad zalecanych przez służby sanitarne.

Ruszamy z edukacją na odległość (szczegółowe informacje poniżej). Taka forma nauczania jest czymś nowym w naszej szkole. Na początku będzie to zapewne trudne zarówno dla Was, jak i dla nauczycieli. Bądźcie więc cierpliwi i spokojnie podejdźcie do tego wyzwania. Początki zawsze są trudne. Myślę, że z czasem wszyscy nauczymy się pracować w ten sposób

Drodzy Rodzice, wspierajcie swoje dzieci, zachęcajcie je do uczestnictwa w zaproponowanych przez szkołę nowych formach nauczania.

Drodzy Uczniowie, kto jeżeli nie Wy młodzi, poradzi sobie z tym co dotychczas było często formą zabawy, a teraz staje się narzędziem edukacji. Wspólnie Damy Radę.