"Dzień Kundelka"

Utworzono dnia 30.11.2021

25 Pażdziernika w "Dzień Kundelka" przedszkolaków i dzieci z klas 1-3 odwiedziły Panie z Fundacji Mondo Cane we Wlocławku z pieskiem Lolkiem. Organizacja pomaga bezdomnym, chorym i opuszczonym zwierzętom, które straciły nadzieje na lepsze jutro. Dzieci po krótce mogły poznać prace wolontariuszy o wielkim sercu. Największa atrakcją był piesek Lolek, który wykazał się dużą miłościa i cierpliwością. Spotkanie było okazją do przekazania karmy dla potrzebujących zwierząt, zbieranej w ramach projektu edukacyjnego "Bliżej Pieska".

Serdecznie dziękujemy za wsparcie, pomoc i udział w akacji wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom wychowawcom grup. To dzięki Wam brzuszki futrzaków już nie będa puste. Akcja zbierania karmy trwa do końca listopada, jeżeli ktoś nie zdążył jeszcze wesprzeć zwierząt, to może jeszcze uczynić. Dobro powraca, a uratowane i szczęśliwe zwierzęta są tego najlepszym przykładem. (Katarzyna Gaza, Bożena Ogrodowska, Estera Żywica)

"Dzień Kundelka"

Utworzono dnia 30.11.2021, 09:09