Utworzono dnia 02.12.2021

26 listopada dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych celebrowały Dzień Pluszowego Misia. Jest to święto, które na stałe wpisało się w nasze przedszkolne kalendarium, ponieważ bezapelacyjnie moda na misie nie przemija. Każde z dzieci w tym dniu przyniosło do przedszkola swojego ukochanego pluszaka, który towarzyszył im podczas misiowych zgadywanek, tańców i zabaw. Jak wszyscy dobrze wiedzą misie uwielbiają miodek dlatego w tym dniu zaprosiliśmy do przedszkola pana pszczelarza. Pan Sławomir Strzelecki w ciekawy i przystępny sposób opowiedział dzieciom o swojej pracy, oraz o niezwykłej roli pszczół w przyrodzie, dzięki jego uprzejmości wszystkie dzieci mogły posmakować słodkiego miodku.

Uwieńczeniem imprezy był urodzinowy tort dla wszystkich Misiów, który smakował przedszkolakom wybornie. Serdecznie dziękujemy panu Sławkowi za interesujące spotkanie i zapraszamy na kolejne Misiowe Święto już w przyszłym roku. (B.O.)

Utworzono dnia 02.12.2021, 09:21