Edukacja zdalna w klasach 2a i 5a

Utworzono dnia 30.11.2021

W związku z wyrażeniem zgody przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Aleksandrowie Kujawskim oraz organ prowadzący szkołę od dnia 01 grudnia 2021r. do 09.12.2021r (włącznie) uczniowie klasy 2a przechodzą na edukację zdalną.

Nauczanie zdalne będzie odbywać się na zasadach obowiązujących w ubiegłym roku szkolnym, zgodnie z Regulaminem pracy zdalnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie. Zajęcia będzie prowadziła pani Katarzyna Gaza. (dyr.)

W związku z wyrażeniem zgody przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Aleksandrowie Kujawskim oraz organ prowadzący szkołę od dnia 01 grudnia 2021r. do 03.12.2021r (włącznie) uczniowie klasy 5a przechodzą na edukację zdalną.

Nauczanie zdalne będzie odbywać się na zasadach obowiązujących w ubiegłym roku szkolnym, zgodnie z Regulaminem pracy zdalnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie. (dyr.)