"Europa i ja" - projekt edukacyjny

Utworzono dnia 27.07.2022

W drugim semestrze uczniowie klas 1-3 realizowali kolejne zagadnienia z ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Europa i ja". Poszczególne zadania do wykonania w kolejnych miesiącach to: poznanie zwierząt żyjących w wybranym kraju, przygotowanie typowej potrawy, zapoznanie dzieci z charakterystycznym tańcem lub muzyką oraz przedstawienie zabaw dzieci mieszkających w danym państwie. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w realizacji zadań, angażowali się w poznawanie wybranego kraju. Poprzez udział w projekcie dzieci zdobyły nowe doświadczenia, rozwinęły zainteresowania, wypromowały swoją szkolną placówkę i przede wszystkim świetnie się bawiły.

Po zrealizowaniu wszystkich zadań, które wykonywane były od października do maja uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. (D.W, M.S.)