Języki na językach

Utworzono dnia 25.10.2022

26 września 2022 roku nasza szkoła brała  udział w obchodach „Dni Języków Obcych“. Od 2001 roku z inicjatywy Rady Europy i we współpracy z Komisją Europejską kierowany jest apel do milionów Europejczyków o propagowanie nauki języków obcych, dzięki czemu możliwe jest chociażby lepsze zrozumienie różnic pomiędzy poszczególnymi kulturami. Dlatego też nauczyciele języków obcych w naszej szkole czynnie przyłączyli się do apelu, organizując liczne konkursy, quizy, gry i zabawy, by zachęcić naszą młodzież nie tylko do nauki języków obcych, ale także do propagowania idei równości i akceptacji.

Dzięki uprzejmości Rady Rodziców i Dyrektora ZSP wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali słodkie upominki, by nauka była nie tylko obowiązkiem, ale też przyjemnością. (Nauczyciele Języków Obcych)