Karnawałowa zabawa choinkowa przedszkolaków

Utworzono dnia 03.03.2023

26 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się karnawałowa zabawa choinkowa. Jest to jedna z najbardziej lubianych i oczekiwanych imprez przez wszystkie dzieci. Zabawa miała miejsce na sali gimnastycznej, która zmieniła się w pięknie przystrojoną salę balową, pełną bajkowych postaci. Gorące rytmy przedszkolnych przebojów porwały do tańca: wróżki, królewny, piratów, Spidermenów i innych superbohaterów. Tańcom towarzyszyły różne konkursy prowadzone przez panie animatorki, w których należało wykazać się nie lada umiejętnościami. Wszyscy poradzili sobie doskonale, a zwłaszcza Pani Estera i Pani Renia, które dały popis brawurowej jazdy na tandemie rowerowym. Wielki entuzjazm wzbudził pokaz baniek mydlanych i występy bałwanka Olafa z Krainy Lodu.

Punktem kulminacyjnym była wizyta Świętego Mikołaja z wielkim workiem prezentów. Niektórzy stwierdzili, że tym razem nie był to Pan Dyrektor, lecz jego brat, ale tej zagadki nie rozwiązaliśmy. Nad organizacją imprezy czuwały panie z Rady Rodziców, którym serdecznie za wszystko dziękujemy. Na zakończenie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia, które z pewnością będą miłą pamiątką. Na kolejny bal zapraszamy ponownie za rok. (AM)

Karnawałowa zabawa choinkowa

Utworzono dnia 03.03.2023, 15:30