KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Utworzono dnia 10.01.2023

W dniach 15-16.12.2022r. w naszej szkole odbył się „Kiermasz świąteczny”. Zainteresowanie było ogromne, towar schodził nam jak przysłowiowe „bułeczki'. Fanty, które można było zakupić to ozdoby świąteczne wykonane przez dzieci i rodziców przedszkola i oddziałów przedszkolnych oraz ciasta i pierniczki przygotowane przez rodziców przedszkolaków. Na kiermaszu można było również nabyć książki z księgarni Tuliszków, które mogły być doskonałym prezentem pod choinkę. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoce dydaktyczne dla wszystkich przedszkolaków.

Dziękujemy paniom z rady rodziców, które poświęciły swój czas i stanęły za „ladą”, aby sprzedawać te piękne rzeczy, pyszne ciasta  oraz interesujące książki. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły, którzy zechcieli wesprzeć nasza akcję. (E.Ż, J.D)

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

Utworzono dnia 10.01.2023, 10:51