Konkurs plastyczny „Stop upadkom w gospodarstwach rolnych”

Utworzono dnia 17.10.2022

Dwoje uczniów klasy 2a, wzięło udział w konkursie plastycznym „Stop upadkom w gospodarstwach rolnych” zorganizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Bydgoszczy oraz placówkę terenową w Aleksandrowie Kujawskim.

Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich bezpiecznych zachowań, związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego. 30 września br. w sali kolumnowej im. Edwarda Stachury w budynku dworca kolejowego w Aleksandrowie Kujawskim, odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla finalistów konkursu, wśród których znalazł się nasz uczeń Kacper Kozłowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. (M.S.)