Konkurs Profilaktyczny

Utworzono dnia 14.12.2021

29 listopada 2021 r. w Zespole Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala”w Aleksandrowie Kujawskim odbyła się uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w XVI Powiatowym Konkursie na Projekt Plakatu Profilaktycznego pod hasłem Nastolatków wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny.

Konkurs został przeprowadzony pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkół nr 2 im. mjra H. Dobrzańskiego „Hubala” oraz władz powiatowych. Temat prac konkursowych dotyczył przede wszystkim uzależnień od środków psychoaktywnych. Jego celem było promowanie pozytywnej profilaktyki uzależnień, oraz kreowanie wizerunku młodego człowieka wolnego od nałogów. Uczestnicy mięli za zadanie wykonać projekt plakatu profilaktycznego w postaci rysunku lub grafiki komputerowej.

Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Michał Kiciński z klasy 6a, który zajął III miejsce w kategorii klas II – VI. Michał narysował plakat zapobiegający uzależnieniom. Cieszymy się z kolejnego sukcesu Michała składając gratulacje i życzymy dalszych osiągnięć! (M.K)