"Leśne Opowieści, bardzo ważnej treści"

Utworzono dnia 12.11.2021

Po okresie przerwy w spotkaniach z naszym ulubionym teatrem  Pomarańczowy Cylinder, wznowiliśmy współpracę. Ponownie gościliśmy artystów na deskach naszej lokalnej sceny.

Tym razem aktorzy zaprosili widownię do zwariowanego lasu, gdzie zwierzaki opowiedziały kilka ciekawych historii z pouczającą puentą. Mądry kruk Karol, miś, pszczółka i wiewiórki, poprzez zabawę uczyły ważnych prawd, które okazały się bardzo uniwersalne i obowiązują także w ludzkim świecie. Mogliśmy więc przypomnieć sobie jak należy zachować się w różnych sytuacjach, co to znaczy przyjaźń, tolerancja, poszanowanie czyjejś własności, czy przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Przedstawienie miało charakter humorystyczny, aczkolwiek wywołało całą gamę emocji od płaczu do śmiechu. Nie zabrakło dowcipów i spontanicznej reakcji publiczności, która w doskonałych humorach pożegnała aktorów. (A.M.)