Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Utworzono dnia 29.11.2022

4 listopada, dzieci z naszego przedszkola i oddziałów przedszkolnych uroczyście obchodziły Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek, jedno z bardziej znaczących świąt, które na stałe zapisało się w kalendarzu przedszkolnych imprez. Tego dnia od samego rana wszystkim udzielała się wyjątkowa atmosfera i bajeczny nastrój. Dzieci prezentowały się wspaniale w strojach swoich ulubionych bajkowych bohaterów. Główną atrakcją  była impreza z udziałem artystów teatru lalkowego "Waśka" z Torunia. Aktorzy stanęli na wysokości zadania, angażując wszystkie przedszkolaki do interaktywnej zabawy. Dzieci świetnie sprawdziły się w roli profesjonalnych aktorów i z ochotą wykonywały kolejne zadania. Były tańce, śpiew, muzyczne zagadki oraz prezentacja bajkowych postaci.

Zabawa wywołała pozytywne emocje i sprawiła dzieciom wiele radości. Spotkanie było doskonałą okazją do podkreślenia roli bajek w życiu najmłodszych, które bawią, uczą i wychowują, pokazując, że dobro zawsze zwycięża, a zło zostaje pokonane.(A.M.)

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Utworzono dnia 29.11.2022, 11:39