Utworzono dnia 10.01.2023

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny jak tylko MIKOŁAJ. Dziwne, ale niektórzy dopatrzyli się w nim podobieństwa do naszego Pana Dyrektora. Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosenki,a Święty Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi prezentami.

Na twarzach maluchów malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia! (R.B.)

Utworzono dnia 10.01.2023, 09:51