Mistrzostwa powiatu w piłce nożnej

Utworzono dnia 28.10.2021

W dniach 28 i 29 października nasi uczniowie mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas mistrzostw powiatu aleksandrowskiego w piłce nożnej.

Pierwszego dnia rywalizacji w zawodach udział wzięli chłopcy z klas 7-8 w składzie: Jakub Kwiatkowski, Maciej Murawski, Karol Boniecki, Antek Klimczewski, Wiktor i Mateusz Pietrzak, Alan Kostański, Mateusz Andrusiak, Tomasz Danielewicz, Mateusz Momot oraz Mateusz Dorsz. Po dwóch porażkach z SP nr 1 w Aleksandrowie Kuj. oraz SP w Stawkach nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce.

Drugiego dnia na swoją kolej doczekali się uczniowie klas 4-6, naszą szkołę reprezentowali: Bartek Bączkowski, Miłosz Możdżeń, Szymon Andrusiak, Tomasz Hyży, Filip Balcerak, Adam Piotrowski, Aleksander Suchara, Łukasz Momot oraz Karol Pacholski. Nasi młodsi piłkarze wykazali się ogromną determinacją i wolą walki. Pomimo porażki w pierwszy meczu z SP nr 1 w Aleksandrowie Kuj., kolejne mecze potoczyły się dla nas dużo lepiej, najpierw pomimo sporej przewagi zremisowaliśmy mecz z SP nr 3 w Aleksandrowie Kuj., a w ostatniej kolejce wygraliśmy 2:1 z SP w Stawkach. Ostatecznie te wyniki pozwoliły zająć naszym sportowcom drugie miejsce w całym turnieju.

Naszym piłkarzom dziękujemy za zostawione zdrowie i serce na boisku oraz serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników!!! (K.M.)