Piknik Rodzinny - #Szczepimy Się

Utworzono dnia 28.09.2021

W niedzielne popołudnie 12 września odbył się Piknik Rodzinny w RAMACH PROGRAMU „Szczepimy się”. W jego organizację włączyła się nasza szkoła oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Żabieńcu.

Na Piknik przybyło wielu naszych uczniów, pracowników szkoły, rodziców oraz społeczność lokalna. Całość uświetniły występy uczniów w „Mini Mam Talent” przygotowane przez p. Małgorzatę Strzelecką i p. Natalię Krzesiak. Na scenie mogliśmy zobaczyć prezentacje talentów siedmiorga uczniów naszej szkoły w zakresie tańca, śpiewu, gimnastyki oraz gry na instrumentach. Jury przyznało trzy pierwsze miejsca, które zajęli:

- I miejsce Alicja Piekarska (gimnastyka),
- II miejsce Natalia Banasiak (śpiew),
- III miejsce Karol Centkowski (gra na instrumencie).

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami, smyczami i dyplomami. Dodatkowe upominki w postaci odblasków i długopisów wszystkim uczestnikom wręczyła przewodnicząca KGW w Żabieńcu, p. Sylwia Skowrońska. Gościnnie na scenie „Mini Mam Talent” zaprezentowali piosenki przygotowane pod kierunkiem pań wychowawczyń uczniowie klas 1-3. Tu również posypały się gromkie brawa i nagrody w postaci pamiątkowych dyplomów, smyczy, odblasków i długopisów.

Młodzież do lat 16 oraz starsi w kategorii otwartej mieli okazję zaprezentować się w rozgrywkach piłki siatkowej, rzutów wolnych, turnieju streetball, konkursie rzutów za 3 punkty przygotowanych przez p. Sebastiana Kozłowskiego i p. Krzysztofa Madajczyka. Zwycięskie drużyny oraz zwycięzcy indywidualni zostali nagrodzeni pucharami i pamiątkowymi dyplomami.

Przez cały czas trwania pikniku dostępny był punkt szczepień zorganizowany we współpracy z Ośrodkiem Zdrowia w Bądkowie. Osoby pragnące się zaszczepić brały udział w losowaniu nagrody głównej - roweru. Tu szczęście dopisało mamie, która zaszczepiła się ze swoim dzieckiem.

Chwile licznych piknikowych atrakcji przyniosły wiele radości, dobry humor i świetną zabawę. Dzięki temu wydarzeniu mamy poczucie, że dzieci, młodzież, rodzice, nauczyciele i społeczność lokalna lubią i umieją zarówno wspólnie pracować, jak i bawić się. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania i przebieg pikniku. (A.Sz.)

Piknik Rodzinny #SzczepimySię

Utworzono dnia 28.09.2021, 09:51