Powitanie jesieni

Utworzono dnia 19.10.2022

23 września rozpoczęła się kalendarzowa jesień. Dzieci z naszego przedszkola i oddziałów przedszkolnych, czyli Misie, Motylki, Biedronki, Pszczółki, Jeżyki i Żabki postanowiły ją uroczyście powitać. Tego dnia w naszym przedszkolu królowały jesienne kolory. Dla  przedszkolaków, zostały zorganizowane konkursy, gry i zabawy pogłębiające wiedzę na temat jesieni, dzięki którym maluchy łatwiej przyswoiły sobie wiadomości dotyczące rozpoczynającej się pory roku.  Dzieci oglądały, dotykały, segregowały i przeliczały kasztany, orzechy, żołędzie, jarzębinę i liście. Śpiewały piosenki, słuchały wierszy i opowiadań o jesieni. Na koniec przedszkolaki wykonały piękne i kolorowe prace plastyczne o tematyce jesiennej, które ozdobiły nasze sale i korytarze. Wybrały się też do pobliskiego parku, gdzie poszukiwały pierwszych oznak jesieni.

Mamy nadzieję, że tak miło powitana jesień nie będzie szara, nudna i zimna, ale słoneczna,  kolorowa i bogata w jesienne skarby. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. (R.B.)

Powitanie jesieni

Utworzono dnia 19.10.2022, 13:33