Rodziców kochamy, więc życzenia im składamy!!!

Utworzono dnia 08.07.2019

Z nimi związane są nasze najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa,
nasze pierwsze radości, zabawy, troski, marzenia i tęsknoty.
Każdy z nas chowa w sercu wdzięczność za to,
że dali nam największy skarb – życie”.

12 czerwca uczniowie klas II wraz z wychowawczyniami p. A. Bury i p. L. Bujanowską gościli w szkole swoich rodziców. W podzięce za trud wychowania, opiekę i miłość zaprezentowali piękną inscenizację okazji Dnia Matki i Ojca. Na wyjątkowych gości czekało wiele atrakcji: były wzruszające wiersze, piosenki, humorystyczne scenki z codziennego, rodzinnego życia. Występy małych artystów wywołały na twarzach rodziców uśmiech i łzy wzruszenia. Na zakończenie uroczystości dzieci odśpiewały z serca płynące „100 lat…”, po czym obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi podarunkami.

Po części artystycznej dzieci zaprosiły rodziców na słodki poczęstunek. Wspólnie spędzony czas stał się dla dorosłych okazją do miłych rozmów, wymiany doświadczeń, a dla dzieci była to okazja, aby podziękować za trud włożony w codzienne wychowanie. (L.B.)