Rok szkolny 2021/22- wytyczne

Utworzono dnia 31.08.2021

Pierwszego września 2021r. rozpoczyna się nowy rok szkolny, zgodnie z wytycznymi MEN - w formie stacjonarnej. Z uwagi na panujące warunki atmosferyczne po mszy świętej uczniowie udają się bezpośrednio do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcami (według podanego wykazu sal - kliknij).

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, a także ogólnymi i szczegółowymi procedurami obowiązującymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.

Wytyczne GIS, MEN, MZ (kliknij)

Ogólne procedury organizacji pracy i postępowania w czasie zagrożenia epidemicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie od 1 września 2021 r. (kliknij)

Szczegółowa organizacja zajęć w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych od 1 września 2021r.

Szczegółowa organizacja pracy w klasach I- III od 1 września 2021r.

Szczegółowe procedury organizacji pracy z uczniami klas IV- VIII od 1 września 2021r.

Linki do planów lekcji (Uwaga plany lekcji mogą ulegać modyfikacji)

Przedszkole i oddziały przedszkolne (kliknj)

Klasy I-III (kliknij)

Klasy IV-VIII (kliknij)