Rok szkolny 2022/23- wytyczne

Utworzono dnia 31.08.2022

Pierwszego września 2022r. rozpoczyna się nowy rok szkolny, zgodnie z wytycznymi MEN - w formie stacjonarnej. Spotykamy się na boisku szkolnym zgodnie z harmonogramem umieszczonym w wiadomości poniżej. Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego udajemy się do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcami.

Przypominam, że w związku z obowiązkiem zorganizowania dożywiania dla chętnych uczniów zmianie uległ rozkład lekcji i przerw (wprowadzono dwie długie 20 minutowe przerwy o godzinie 11.30 i 12.35). Szczegóły w zakładce Plany. W zakładce tej, jak i poniżej, znajdują się też plany lekcji dla poszczegółnych klas i oddziałów, a także rozkład jazdy autobusów od 2 września 2022r.

Linki do planów lekcji (Uwaga plany lekcji  i rozkład jazdy mogą ulegać modyfikacji)

Przedszkole i oddziały przedszkolne (kliknj)

Klasy I-III (kliknij)

Klasy IV-VIII (kliknij)

Rozkład jazdy autobusów (kliknij)

Prosimy o zapoznanie się z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, a także z procedurami obowiązującymi w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.

Wytyczne GIS, MEN, MZ (kliknij)

Ogólne procedury organizacji pracy i postępowania w czasie zagrożenia epidemicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie od 1 września 2021 r. (kliknij)