Rozstrzygnięcie konkursu Komendy Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kuj

Utworzono dnia 28.10.2021

W minionym tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kuj. odbyło się wręczenie nagród uczestnikom konkursu „Moja droga szkoło, witaj mi serdecznie! Prowadź swoją drogą zawsze mnie bezpiecznie”. Konkurs został przeprowadzony pod patronatem Burmistrza Aleksandrowa Kuj., Burmistrza Ciechocinka oraz Komendanta Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kuj. Jego celem było propagowanie zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły i ze szkoły. Uczestnicy mogli wykonać pracę plastyczną lub ułożyć wiersz o promocji  zasad bezpieczeństwa na drodze.

Wśród laureatów jest uczeń naszej szkoły Michał Kiciński z klasy 6a, który zajął I miejsce w kategorii klas IV-VI. W ramach powyższego konkursu Michał ułożył wiersz o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Cieszymy się niezmiernie z kolejnego osiągnięcia Michała. Jednocześnie składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów. (A.Sz.)