Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie

Samodzielność, odpowiedzialność i budowanie relacji z innymi

Utworzono dnia 01.06.2026

   Kwietniowa wycieczka klas 4a i 4b do ośrodka Kulka na Mazurach była niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników. Już od pierwszego dnia panowała świetna atmosfera, a każdy z niecierpliwością czekał na kolejne atrakcje. Ośrodek znajduje się w pięknym otoczeniu lasów i jezior, dzięki czemu mogliśmy odpocząć od codziennych obowiązków i spędzić czas blisko natury.

   Podczas pobytu braliśmy udział w wielu ciekawych zajęciach sportowych i integracyjnych. Były gry terenowe, zajęcia na świeżym powietrzu, a także różne konkurencje drużynowe, które uczyły współpracy i wzajemnego wsparcia. Dużo emocji dostarczyły nam także zajęcia survivalowe, podczas których poznawaliśmy podstawowe zasady radzenia sobie w lesie. Nie zabrakło również wieczornego ogniska, wspólnych rozmów i zabaw, które jeszcze bardziej zintegrowały całą grupę. Jednym z najciekawszych punktów wyjazdu był park linowy i żyroskop. Dzięki temu mogliśmy nie tylko dobrze się bawić, ale również rozwijać swoje umiejętności i pokonywać własne trudności. Opiekunowie i instruktorzy dbali o bezpieczeństwo oraz o to, aby każdy czuł się dobrze i miał okazję uczestniczyć w zajęciach.

   Wycieczka do Kulki była nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do nauki samodzielności, odpowiedzialności i budowania relacji z innymi. Wszyscy wróciliśmy z niej zadowoleni, pełni miłych wspomnień i nowych doświadczeń. (Ł.N. J.D. K.G. S.K.)

Samodzielności, odpowiedzialność i budowanie relacji z innymi

Utworzono dnia 01.06.2026, 22:42