Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Utworzono dnia 26.10.2021

15 października 2021r. odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych. W tym niezwykle ważnym wydarzeniu uczestniczyli zaproszeni goście: Senator RP p. Józef Łyczak, Wójt Gminy Bądkowo p. Ryszard Stępkowski, Proboszcz Parafii Bądkowo ks. kan. Antoni Tabak, dyrekcja szkoły, nauczyciele i rodzice uczniów klas pierwszych.

Zanim pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona społeczności szkolnej zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne  w przygotowanej, specjalnie na tę okazję, części artystycznej. Doniosłym momentem było złożenie przez pierwszoklasistów ślubowania i dokonanie przez dyrektora szkoły symbolicznego pasowania ich na uczniów.

Po skończonej akademii uczniowie otrzymali upominki od zaproszonych gości, Rady Rodziców oraz legitymacje od dyrekcji szkoły. Po zakończonej części oficjalnej na zaproszonych gości i pierwszoklasistów czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Z pewnością uroczystość ta pozostanie na  długo w  pamięci i sercach nas wszystkich. (M.S.)

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Utworzono dnia 26.10.2021, 12:16