Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Utworzono dnia 26.10.2022

13 października w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Przybyli na nią zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie z klas I-IV. Na początku uroczystości pierwszoklasiści ubrani w galowe stroje oraz szkolne peleryny i birety zaprezentowali swoje zdolności wokalne i recytatorskie. Po części artystycznej uczniowie złożyli  uroczyste ślubowanie. Pan Dyrektor kolorowym ołówkiem dokonał pasowania na uczniów, a Pani Wicedyrektor rozdała legitymacje szkolne. Dzieci w tym wyjątkowym dniu otrzymały dyplomy, breloczki oraz upominki od Pani Przewodniczącej Rady Gminy Bądkowo Elżbiety Figas i Pana Wójta Gminy Bądkowo Ryszarda Stępkowskiego, Pani Przewodniczacej Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej Anieszki Sobieckiej-Podlewskiej a także Rady Rodziców, które będą pamiątką tego wydarzenia. Po wykonaniu wspólnych zdjęć uczniowie wraz z rodzicami udali się na słodki poczęstunek.

Ślubowanie pierwszoklasistów to bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców i wychowawców. Był to wyjątkowy dzień, który  na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia. (D.W.)

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Utworzono dnia 26.10.2022, 09:48