Spotkanie z rodzicami

Utworzono dnia 16.09.2021

W dniach 21, 22, 23 września  (wtorek, środa, czwartek) zapraszamy rodziców na spotkania z wychowawcami klas. W związku z panującym zagrożeniem zarażenia się wirusem Covid-19 spotkania będą odbywały się według umieszczonego poniżej harmonogramu. Rodzice dzieci z przedszkola wchodzą wejściem do przedszkola. Rodzice uczniów klas 1-3; 7a i 8c wchodzą głównym wejściem do szkoły. Rodzice uczniów klas 4 wchodzą wejściem do starej części szkoły od strony parkingu. Rodzice uczniów klas 5; 6; 7b; 7c; 8a; 8b wchodzą wejściem od strony parku. Harmonogram spotkań z rodzicami w załączniku (kliknij).

W piątek 24.09.2021r. o godzinie 17.00 (w związku z prośbami rodziców Rada Rodziców podjęła decyzję o zmianie godziny z 16.00 na 17.00) odbędzie się spotkanie nowo wybranych trójek klasowych (mała sala gimnastyczna). Obecność obowiązkowa.

ZAŁĄCZNIKI: