SPRZĄTANIE ŚWIATA

Utworzono dnia 04.10.2021

W dniach 20-22 września 2021r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w 28 akcji „SPRZĄTANIE ŚWIATA". Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę”. Głównym jej celem było rozbudzenie świadomości ekologicznej uczniów i odpowiedzialności za środowisko naturalne. Akcja miała również na celu pokazanie uczniom, że rozwiązaniem problemu zaśmieconego środowiska nie jest tylko coroczna zbiórka śmieci, lecz głównie zmiana nawyków w codziennym życiu, segregacja i umiejętne gospodarowanie odpadami.

W ramach wydarzenia uczniowie poszczególnych klas wraz z wychowawczyniami sprzątali teren wokół szkoły, park oraz pobliski plac zabaw ze szczególnym uwzględnieniem właściwej segregacji zbieranych odpadów. (D.W.)

SPRZĄTANIE ŚWIATA

Utworzono dnia 07.10.2021, 08:34