Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/23

Utworzono dnia 25.08.2022

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dnia 1 września 2022 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2022/2023 w trybie stacjonarnym. Planujemy następujący porządek inauguracji roku szkolnego 2022/2023:

9.00 - Msza święta - w kościele parafialnym w Bądkowie
10.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 5-8 (boisko szkolne)
11.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 1-4 (boisko szkolne)
12.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów przedszkolnych (boisko szkolne)

W przypadku nieprzyjaznych warunków atmosferycznych, po mszy świętej, zapraszamy uczniów na salę gimnastyczną. W załącznikach przydział wychowawstw i sal lekcyjnych dla poszczególnych grup/klas oraz rozkład jazdy autobusów w dniu 1 września 2022r.

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, rekomendujemy, aby w klasach 5-8 w spotkaniach z wychowawcami uczestniczyli sami uczniowie. W oddziałach przedszkolnych i klasach 1-4 każdemu uczniowi może towarzyszyć jedna osoba dorosła z zachowaniem dystansu społecznego.

Informujemy, że od 1 września 2022r. nastąpi zmiana rozkładu lekcji i przerw (w związku z organizacją dożywiania dla wszystkich chętnych uczniów) i korekta przystanków autobusowych - szczegóły w załącznikach (Nowy rozkład lekcji i przerw), (Szczegółowy wykaz przystanków na trasach autobusowych od 1 września 2022r.) i (Mapka tras autobusów od 1 września 2022r.).

Szanowni Państwo, prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły na wypadek zmian.

ZAŁĄCZNIKI: