Warsztaty świec żelowych

Utworzono dnia 20.01.2023

13 stycznia dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych brały udział w warsztatach świec żelowych. Samodzielnie kreowały mozaikę z barwionego piasku kwarcowego, kompozycję z muszelek, serduszek i innych ozdób tworząc piękne prezenty dla Babci i Dziadka. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością, dlatego też każda świeca była wspaniała i niepowtarzalna. Kreatywne zajęcia bardzo podobały się wszystkim przedszkolakom. Własnoręcznie wykonane i pięknie zapakowane świece na pewno rozpalą uśmiech Babci i Dziadka w Dniu Ich zbliżającego się Święta.

Takie warsztaty to niecodzienna okazja do stworzenia przez dzieci niepowtarzalnych dekoracyjnych świec według własnego pomysłu. To wspaniały, rozwijający kreatywność sposób na naukę poprzez zabawę. (M.G.)

Warsztaty świec żelowych

Utworzono dnia 20.01.2023, 12:26