Witaliśmy wiosnę!!!

Utworzono dnia 24.05.2023

21 marca wszystkie dzieci z przedszkola, oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 wzięły udział w pochodzie wiosennym ulicami Bądkowa. W kolorowych strojach, z uśmiechami na twarzach, z cudownymi rekwizytami w dłoniach, przy akompaniamencie wesołej muzyki dzieci ochoczo maszerowały, aby oznajmić wszystkim mieszkańcom naszej miejscowości, że nadchodzi piękna i radosna wiosna.

W tym czasie kiedy z utęsknieniem i nadzieją wyglądamy ciepłego słonka, w klasach najmłodszych wiele się dzieje. Wówczas zmieniamy dekoracje, powstają tematyczne prace plastyczne, a także mini ogródki, dzięki którym dzieci mogą być aktywnymi obserwatorami przyrody. Wszystko po to, by ta najpiękniejsza pora roku jaką jest wiosna przyszła do nas szybciutko  i zagościła u nas jak najdłużej.(B.O)

Witaliśmy wiosnę!!!

Utworzono dnia 24.05.2023, 07:54