Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Utworzono dnia 11.01.2022

3.12.2021r dzieci z przedszkola oraz grupy  0A w ramach „Spotkania Mikołajkowego” wybrały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej.

Dzieci przywitała  Pani Tamara Skowrońska-Dyrektor biblioteki i zaprosiła do zwiedzania. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom. Pani Tamara opowiedziała o bibliotece i o zbiorach znajdujących się na półkach. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Z uwagą wysłuchały krótkiego wierszyka przeczytanego przez Panią bibliotekarkę oraz oglądały kolorowo ilustrowane książeczki. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały słodki upominek.

Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia wizyta w bibliotece. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor za zaproszenie, poświęcony czas i upominki. (J.D.)

Wizyta przedszkolaków w bibliotece

Utworzono dnia 11.01.2022, 09:18