Wracamy czasowo do nauki zdalnej w klasach I-III

Utworzono dnia 19.03.2021

W związku z rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 18 marca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od dnia 22 marca do 9 kwietnia ogranicza się funkcjonowanie szkół.

W naszej szkole od poniedziałku 22.03.2021r. klasy I-III przechodzą na nauczanie zdalne

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się zgodnie z planem i trwają minimum 30 minut. Klasy I-III pracują on-line na komunikatorze i na lekcjach łączą się przy pomocy aplikacji Skype.

Przedszkole i oddziały przedszkolne funkcjonują w trybie stacjonarnym. W związku z tym następuje zmiana ilości, kursów i tras autobusów. Będą kursowały dwa autobusy rano – wyjazd o ze szkoły o godzinie 7.50 (pierwszy przystanek około godz. 8.00) i dwa autobusy po południu. (szczegóły w harmonogramie dojazdów-kliknij).