Wszyscy byli dla siebie mili, uśmiechnięci i uprzejmi

Utworzono dnia 20.03.2023

Walentynki, Walentynki
Dla chłopca i dziewczynki
Piękne walentynki mamy
Zaraz je wam damy

Dzień 14 lutego czyli Walentynki klasy 1-3 oraz przedszkole spędziły wyjątkowo. Wszyscy w tym dniu byli dla siebie mili, uśmiechnięci i uprzejmi.

Zwyczajem w tym dniu jest wzajemnie wręczanie sobie walentynkowych ozdobnych karteczek. Tak samo i nasi uczniowie, oraz maluchy  przygotowały dla kolegów i koleżanek piękne kartki walentynkowe. Walentynki to ciekawy sposób na rozgrzanie serc w czasie zimy i wzmacnianie przyjaźni. Z tej okazji przygotowaliśmy Pocztę Walentynkową, oraz foto- budkę. Na sali gimnastycznej udekorowanej w mnóstwo serduszek i amorków „Walentynowi listonosze" rozdawali listy od tajemniczych wielbicieli. Następnie uczestnicy uwiecznili ten wyjątkowy dzień niezwykłymi fotografiami. (A.W, K.G, A.S)

Wszyscy w byli dla siebie mili, uśmiechnięci i uprzejmi

Utworzono dnia 20.03.2023, 09:26