„Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”

Utworzono dnia 17.10.2019

Akcja ekologiczna „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci” to projekt, który ma zachęcić do wspólnego dbania o środowisko, w którym żyjemy. Zbieramy elektrośmieci po to, aby pokazać jak wiele gromadzimy zużytych sprzętów w domach, z którymi nie wiadomo co zrobić, a których składowanie ma bardzo szkodliwy wpływ na nasze zdrowie.

Zainteresowanie przedsięwzięciem rośnie z każdym rokiem. Uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz społeczności lokalne chętnie angażują się i przyłączają do tej szczytnej inicjatywy zauważając, że takie działania mają sens.

Również w naszej szkole, wzorem lat ubiegłych, rozpoczynamy zbiórkę elektrośmieci. Zużyty sprzęt elektro zamierzamy wymienić na sprzęt sportowy. (J.K.)

Elektrośmieci można przywozić do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
do 15 listopada 2019r.

Serdecznie dziękujemy za udział w akcji