Wyjazd przedszkolaków do sali zabaw

6 maja nasze przedszkolaki wybrały się na pełną radości i aktywności wycieczkę do sali zabaw Rio we Włocławku. Dzieci z ogromnym entuzjazmem korzystały z licznych atrakcji – dmuchańców, zjeżdżalni, trampolin oraz różnorodnych gier i zabaw ruchowych. Nie zabrakło także chwili na małą przekąskę – pyszny popcorn smakował wszystkim wyśmienicie.
Wyjazd był doskonałą okazją do rozwijania ogólnej sprawności fizycznej, aktywnego spędzania czasu oraz integracji grup rówieśniczych. Zmęczone, ale bardzo szczęśliwe i pełne wrażeń dzieci wróciły do przedszkola z uśmiechami na twarzach. (B.O, B.W)






