XII Dzień Tabliczki mnożenia

Utworzono dnia 19.10.2022

W piątek 7 października obchodzony był XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. To edukacyjna akcja, której celem jest propagowanie zabawowej formy nauczania i uczenia się matematyki, zachęcanie do przypomnienia, utrwalenia lub nauczenia się  tabliczki mnożenia. W naszej szkole pod hasłem „Tabliczka za tabliczkę” dla uczniów klas 4 – 8 zorganizowane zostały konkursy o tytuł Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia. Do rywalizacji zgłosiło się 210 uczniów. Zwycięzcy konkursów wykazali się doskonałą znajomością tabliczki mnożenia oraz szybkością w wykonywaniu obliczeń. Oto oni:

Amelia Piasecka - klasa 4a;
Grzegorz Madajczyk – klasa 4b;
Marcel Piekarski – klasa 5a;
Karol Centkowski – klasa 5b;
Karol Pacholski – klasa 6a;
Oliwia Moraczewska – klasa 6b;
Miłosz Możdżeń – klasa 7a;
Magdalena Kozłowska – klasa 7b;
Filip Walczak – klasa 8a;
Maja Nowak – klasa 8b;
Marcel Kulpa – klasa 8c;

Nagrodami za najlepszy wynik w klasie były pamiątkowe dyplomy oraz tabliczki czekolady. Wszystkim uczestnikom zabawy z tabliczką mnożenia dziękujemy i zapraszamy za rok. (Nauczyciele matematyki)