ŻYCZENIA - KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ ROZSTRZYGNIĘTY

Utworzono dnia 07.04.2023

W dniu 5 kwietnia 2023r. na apelu zostały wręczone nagrody dzieciom i uczniom, którzy wzięli udział w pierwszym etapie konkursu plastycznego „Ozdoba wielkanocna”. Otrzymaliśmy ponad 130 prac. Z przyjemnością podziwialiśmy kreatywne pomysły i różnorodność wykorzystanych materiałów. Komisja konkursowa wyłoniła 18 prac do nagród głównych oraz 16 prac do wyróżnień. Pozostali uczniowie, którzy brali udział w konkursie również otrzymali drobne upominki za zaangażowanie.

Spośród 18 prac, które wytypowano do nagród 12 zakwalifikowano do kolejnego etapu konkursu na szczeblu wojewódzkim, który objęty został honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia i Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego. Były to prace dzieci i uczniów, którzy zajęli I i II miejsca w etapie szkolnym. Z ogromną radością pragniemy poinformować, że w etapie wojewódzkim dwoje uczniów z naszej szkoły odniosło sukces. Nagrodę tam zdobył Szymon Wawrzyńczak z klasy 2b, a wyróżnienie otrzymał Adam Wiśniewski uczeń klasy 7a.

Składamy wielkie gratulacje i dziękujemy za promocję szkoły w województwie. Szczegółowe wyniki konkursu na etapie szkolnym w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

Kategoria wiekowa: 3-4-latki
I miejsce – Maciej Kretkowski (0A)
II miejsce – Oliwia Wachowska (0A)
III miejsce Agata Krawczak (Przedszkole Samorządowe)
Wyróżnienia: Gabriela Kralska (0A), Aniela Pańka (0A)

Kategoria wiekowa: 5-6-latki
I miejsce – Tymon Piekarski (0D)
II miejsce – Błażej Wawrzyńczak (0D)
III miejsce – Adrian Piasecki (0E)
Wyróżniania: Barbara Sikorska (0D), Ksawery Lewandowski (0D), Nikola Galczak (0 B)

Kategoria wiekowa: klasy 1-2
I miejsce – Szymon Wawrzyńczak (2a)
II miejsce – Wojciech Lewandowski (1b)
III miejsce – Jan Podlewski (1b)
Wyróżnienia: Karol Jaskólski (2b), Antoni Prentnicki (2a), Joanna Uchwat (1a), Jan Prentnicki (2a)

Kategoria wiekowa: klasy 3-4
I miejsce – Kacper Klarzyński (3a)
II miejsce – Monika Paczkowska (4a)
III miejsce – Gabriel Malinowski (4a)
Wyróżnienia: Dawid Nowicki (4b), Zuzanna Stępkowska (4b)

Kategoria wiekowa: klasy 5-6
I miejsce – Dominika Tylińska (6b)
II miejsce – Liliana Grzanka (5a)
III miejsce – Marcel Piekarski (5a)
Wyróżnienia: Szymon Podlewski (5a), Julia Kretkowska (5a), Nikola Cisielska (6b)

Kategoria wiekowa: klasy 7-8
I miejsce – Adam Wiśniewski (7a)
II miejsce – Magdalena Kozłowska (7a)
III miejsce – Zuzanna Ogrodowska (7a)
Wyróżnienia: Zuzanna Grzegórska (7a), Michał Kiciński (7a)

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim dzieciom i uczniom zaangażowania, kreatywności i ciekawych pomysłów. Mamy nadzieję, że dalej będziecie rozwijać swoją twórczość artystyczną. (A.Sz.,D.W.,J.D).

KONKURS NA OZDOBĘ WIELKANOCNĄ ROZSTRZYGNIĘTY

Utworzono dnia 07.04.2023, 12:28